ЗА ДВА ДНІ КИЇВ НЕ ВЗЯЛИ: росія ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗАТЯЖНИХ БОЙОВИХ ДІЙ

| |

Схоже, окупант готується “брати” Київ не відліком по дням, а довготривалими виснажливими бойовими діями. Принаймні, у цьому сходяться думки представників НАТО, Великобританії, а тепер ще й рф. Зокрема, прессекретар путіна пєсков, схоже, погодився з висновком НАТО, що війна в Україні може стати затяжною.

“Якщо говорити про проблему безпеки, континентальної безпеки та глобальної безпеки, то так, це буде тривала криза, (повномасштабна війна рф проти України, – ред.) – сказав він. — росія наполягатиме… на тому, щоб її безпека була забезпечена. Ми більше ніколи не будемо довіряти Заходу”.

Нагадаємо, напередодні зі схожою заявою до світової спільноти звернувся також Генеральний секретар безпекового альянсу НАТО, Єнс Столтенберг. Зокрема, він вважає, що треба готуватися до довгої війни.

“Треба готуватися до того, що це може зайняти роки. Ми не повинні зупинятися в підтримці України. Навіть якщо витрати високі, не лише на військову підтримку, а й через зростання цін на енергоносії та продукти харчування. Але це не порівняти з ціною, яку українці мають платити щодня багатьма життями”, – зауважив Столтенберг.

З цим висновком погоджується і прем’єр-міністр Великої Британії, Борис Джонсон. У статті для впливового англійського видання він зауважив, що опускати руки – зарано. Агресія з боку росії може тривати до трьох років.

“З прикрістю зазначу, що нам треба готуватися до затяжної війни, бо путін перейшов до військової кампанії на виснаження, намагаючись стерти українські сили дедалі більшою силою. Сполучене Королівство й наші друзі мусять реагувати, а саме забезпечити Україну необхідними стратегічними ресурсами, аби вистояти і зрештою здобути перемогу”.

Нагадаємо, Збройні сили України боронять рубежі країни вже 118-й день! Віримо у наших Захисників!

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи