“ЇХ НЕ РОТУЮТЬ, ЩОБ ЗНИЩИТИ”,- ДРУЖИНА БІЙЦЯ 134 БРИГАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

| |

Рідні продовжують боротися за життя захисників. До нашого пресцентру зі зверненням прийшли дружини, матері, сестри українських військових, які нині на нульовій лінії фронту. Вони несуть службу у 134-ій бригаді територіальної оборони. Нині хлопці у гарячій точці, а рідними вирішили передати своє звернення.

“Нас послали незаконно, немає ніяких документів, дезертирство одного командира, військові злочини, погрози вбивства, які надходять іншому командиру, невиплата бойових, неадекватні накази, коли хлопців посилають вночі на смерть”, – зі звернення бійців 134-ої бригади територіальної оборони

Війскові вже не просто скаржаться, вони кричать: про злочини серед командування, про ненадання медичної допомоги. Й поготів – у більшості немає військових квитків, документів. Кажуть, йдуть у бій лише з паспортом.

“Хлопці з 25 лютого захищають нашу країну. Вони втомлені, вони змучені. Їм пропонували мародерствувати”,– Інна Віштак, дружина бійця 134-ої бригади територіальної оборони міста Вишгорода

Під час пресконференції, прямо з лінії фронту, з нами зв’язався один з військових. У прямому ефірі чоловік розповів про те, що стало кульмінацією справи. За документами, кажуть родичі, для військових ротація готова вже як місяць. Втім, відправляти їх додому ніхто не поспішає. На думку хлопців, їх не замінюють, аби замовчувати військові злочини.

“Їх не ротують, аби знищити”,- дружина бійця 134-ої бригади територіальної оборони

Автор: Ірина Безугла

Схожі записи