ВОЛОНТЕРСЬКА СІМКА ВІТАЄ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ! ВІДЕО

|

Представники Благодійного Фонду Олексія Оскера привітали українців з Днем конституції та поділились спогадами про перші дні війни.

Добровольці організації, які сьогодні працюють в форматі військових волонтерів, з першого дня війни залишились в Києві й були одними серед перших, хто доставляв фури з гуманітарною допомогою в Миколаїв, Чернігів, Сумщину, а також організовував постачання їжі та ліків для громади Іванково Київської області в перші дні після деокупації.

Фонду вдалося за допомоги ЗСУ і територіальної оборони евакуювати з Гостомеля понад 200 жінок та дітей. Всього ж з 2020 року, відколи офіційно працює Фонд, волонтери благодійної організації допомогли 50 дитячим будинкам, 87 громадам та організували більш як 10 тис. адресних посилок із гуманітарною допомогою людям.

Голова Фонду Олексій Оскер, який постійно самостійно відвозить та передає допомогу бійцям на лінію фронту, вітаючи з Днем Конституції, висловив побажання, щоб український головний закон держави поважали:

«Давайте зробимо так, щоб Конституцію боялися: як бояться москалі наших ЗСУ, як бояться нас наші вороги. Щоб Конституцію боялися всі чиновники, і щоб вони знали, якщо порушать хоч одне слово з цієї книги – будуть відповідати»

Також, громадський діяч закликав українців дотримуватися та захищати основний закон держави.

«Я б хотів би, щоб ми з вами сьогодні захистили цю книгу, захистили Конституцію, щоб завтра вона захищала нас: в судах, в прокуратурі, в правоохоронних кабінетах», – Олексій Оскер, волонтер, журналіст

Нині перед Фондом стоїть чимало цілей. Зокрема, відкритий збір на «пристрої бачення», зокрема, дрон, тепловізор та бінокль для Ніжинської бригади. Тривають постійні збори коштів на амуніцію та лікування для військових, що постраждали від агресії росії. Також волонтери Фонду прагнуть допомогти придбати будинок діткам з Бучі, що лишилися без мами.

Редакція UPN приєднується до привітань з Днем Конституції. Сьогодні ми відстоюємо наше конституційне право бути вільними та незалежними. Україна обов’язково переможе!

Автори: Ірина Безугла, Денис Данілов

Схожі записи