ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИМАГАТИМЕ ВІД G7 ДОДАТКОВОЇ ДОПОМОГИ

| |

Президент України Володимир Зеленський закличе лідерів світових держав посилити свою підтримку Україні. Виступ відбудеться за допомогою відеозв’язку на саміті G7, який проходить у Німеччині з 26 по 28 червня. Примітно, що долучитися до обговорення українського президента запросили після вчорашнього бомбардування військами окупантів, одного з центральних районів столиці.

Іноземні ЗМІ, зокрема, повідомляють: лідери «Великої сімки» висловлять Україні свою єдність перед російською агресією зібравшись у Баварських Альпах. Кажуть, не відмовляться від принципової позиції щодо неправомірності ведення війни рф проти України, навіть незважаючи на посилення глобальних наслідків.

Як зазначається, Зеленський мав приєднається до лідерів США, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Японії та Канади відеозв’язком о 10:00 (08:00 за київським часом). Та поки промова глави української держави затримується.

Також нагадаємо, що у своєму щоденному зверненні пізно ввечері в неділю Зеленський знову закликав партнерів до постачання в Україну більшої кількості озброєнь та систем ППО, а також нових санкцій проти росії з боку країн G7.

«Нам потрібна потужна ППО – сучасна, повністю ефективна. Що може забезпечити повний захист цих ракет. Ми щодня говоримо про це із нашими партнерами. Вже є певні домовленості. А партнерам потрібно рухатися швидше, якщо вони справді партнери, а не спостерігачі…затримки з передачею зброї нашій державі, будь-які обмеження – це фактично запрошення для росії завдавати ударів знову і знову”.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи