УКРАЇНА ВВОДИТЬ ВІЗОВИЙ РЕЖИМ ДЛЯ ГРОМАДЯН РОСІЇ

|

Україна скасовує безвізовий режим для в’їзду громадян росії та розпочинає процес введення візового режиму. Відповідне рішення сьогодні буде прийняте Кабінетом міністрів України. Про це повідомив Володимир Зеленський.

У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України.

І сьогодні Кабмін має ухвалити це важливе рішення – Постанову “Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації та застосування деяких міжнародних договорів України з Російською Федерацією”.

Згідно із запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ“, – зазначив у Телеграм-каналі презедент.

Раніше Президент підтримав петицію громадянина із проханням припинити безвізовий в’їзд росіян та звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із проханням опрацювати це питання.

«На тлі повномасштабної російської агресії порушене питання є важливим та життєво необхідним. Підтримую необхідність посилення контролю за в’їздом громадян росії», – заявив Зеленський.

Розмови про запровадження візового реживу з росією тривають в Україні з 2014 року. Допоки ж громадянам росії дозволялося відвідувати Україну без віз. Ще до широкомаштабного вторгнення рф ідею візового режиму з росією підтримували 52% українців, про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у грудні 2021 року.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи