ТУРБОРЕЖИМУ ЗІ ВСТУПУ УКРАЇНИ ДО ЄС – НЕ БУДЕ

|

Державний секретар з європейських справ ЄС Клеман Бон в інтерв’ю радіо Europe1 повідомив у середу, що Україні не слід очікувати на прискорену процедуру вступу до Європейського Союзу. Мовляв, жодних привілеїв для інших країн – ніколи не було. Оскільки, це прохання є предметом «повного консенсусу» серед членів ЄС.

“Це буде підтверджено у четвер та п’ятницю. Це довгий процес, завтра вранці Україна не буде членом Євросоюзу”, – сказав він у середу.

Крім того, за словами держсекретаря, кандидатура України буде офіційно затверджена у четвер на саміті ЄС. Політик також підкреслив, що не буде ні «прискореної процедури, ні привілею».

«Для того, щоб країна вступила до Євросоюзу, мають домовитись усі країни ЄС, у тому числі й Франція, а у Франції це відбувається через голосування у парламенті чи референдум», – сказав він.

Також Клеман Бон зазначив, що будь-яка країна, що входить до Європейського союзу, має відповідати надзвичайно суворим вимогам з огляду боротьби з корупцією, верховенства закону, плюралізму ЗМІ, економічного рівня. Він зазначив, що у Європейському союзі це спільний ринок, це конкуренція, яка може бути складною.

Для того, щоб Україна офіційно приєдналася до Європейського Cоюзу, «звичайно, необхідно буде покласти край війні, відновити країну, перейти на демократичні та економічні вимоги», – припускає Клеман Бон. “Це займе час, але ми даємо цей сигнал відкриття”, – сказав він.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи