СТРАШНА СТАТИСТИКА: ЗА 98 ДНІВ ВІЙНИ 243 УБИТИХ ДИТИНИ

|

У Міжнародний день захисту дітей, який щороку відзначають 1 червня, Україна з болем згадує кожну вбиту, травмовану дитину та закликає світ не закривати очі на звірства російських окупантів.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, станом на 1 червня, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україні загинуло 243 дитини, 446 – поранені. Ювенальні прокурори зазначають, що ці цифри не є остаточними, оскільки робота з їх встановлення в зоні бойових дій, на звільнених та тимчасово окупованих територіях тривають.

З метою показати масштаби вбиств російською армією українських дітей у Львові відбулась соціальна акція «Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться». Організатори акції, зазначають, що “порожні сидіння в шкільних автобусах на площі Ринок – це символ кожної вбитої дитини, котра мала свої мрії, але вони більше ніколи не стануть реальністю.”

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Сьогодні також Президент України у соціальних мережах поділився вражаючими світлинами того, як українські діти переживають російську збройну агресію.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи