“СТРАШНА КУЛЬМІНАЦІЯ”: ВОРОГ НАМАГАЄТЬСЯ ОТОЧИТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ У ЛИСИЧАНСЬКУ

|

За словами офіційних осіб, битва за два ключові міста на сході України наближається до «страшної кульмінації», оскільки російські війська намагаються оточити українські війська, які захищають Лисичанськ.
Спроби росії захопити Сєвєродонецьк і Лисичанськ — два міста, що залишилися під контролем України в Луганську, перетворилися на криваву війну на виснаження, в якій обидві сторони зазнали тяжких втрат. москві за останні два тижні вдалося досягти стабільного зростання.

«Бойові дії підходять до, свого роду, страшної кульмінації, — сказав Олексій Арестович.

Російські сили намагаються оточити українські війська, які обороняють Лисичанськ, заявив на брифінгу у четвер представник Міноборони України Олексій Громов.

Сергій Гайдай, голова ВЦА Луганської області, додав, що російські війська досягли успіху в наступі. Він повідомив, що сили противника захопили Лоскутовку, населений пункт на південь від Лисичанська, що загрожує ізоляцією українських військ. Чиновник також зазначив, що весь Лисичанськ знаходиться в межах досяжності російського вогню і що українські війська, які там знаходяться, можуть відступити на нові позиції, щоб не потрапити в пастку.

«Щоб уникнути оточення, наше командування могло віддати наказ військам відступити на нові позиції», — сказав Гайдай у повідомленні в Telegram.

Державне інформаційне агентство рф, з посиланням на сепаратистів, що підтримуються росією, заявило, що Лисичанськ був оточений і відрізаний від поставок після того, як росія захопила дорогу, що з’єднує місто з територіями, що знаходяться під контролем України.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи