СОЛДАТ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПОЛКУ ПОКІНЧИВ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ. НАД НИМ ЗНУЩАЛИСЬ

|

“Допоки люди в погонах будуть вершниками доль?”. З такими словами до небайдужих звернувся брат солдата Збройних сил України, який вкоротив собі віку через постійні побої з боку товаришів по президентському полку військової частини А0222 (3 рота). Зокрема, родич, на власній сторінці у facebook, розмістив “крик” про допомогу. Не може збагнути, як подібні неуставні відносини між військовими, відбуваються просто зараз, коли в країні йде війна, а кожен захисник України наближає нашу перемогу?!

“Мій брат, Воловий Микола Сергійович, військовослужбовець у Президентському полку м.Київ в/ч А0222 (3 рота), наклав на себе руки. Неодноразово звертався за допомогою до батьків, так як мало місце побиття і тиск з боку старших”.

Журналісти UPN того ж дня зв’язалися з хлопцем, який втратив родича і найкращого товариша. Парубок без зайвих вагань погодився розповісти історію знущань над його братом. Навіть відео записав, щоб ніхто, часом, не подумав, що він намагається очорнити ЗСУ.

Головна мета – притягти до відповідальності тих, хто знущався над військовим протягом цілого дня, коли той вже здав наряд.

“Дії у ЗСУ ховаються і покриваються. Знаю, це не перший випадок у нашій країні! Так, допоки люди в погонах будуть вершниками доль? Сам не зможу нічого добитися. Зараз все спишуть на щось інше, і такі дії й надалі будуть у лавах нашої армії”.

Хлопцю прикро, що він безуспішно оббиває пороги відповідальних структур, а у відповідь – тиша. Тож нині небайдужі підхопили ініціативу брата загиблого. Адресували звернення парубка до президента України, міністра оборони та генеральної прокуратури. А на сторінці у соціальних мережах друзі не припиняють висловлювати жаль і біль, через втрату, яку відчуває родина доведеного до самогубства солдата.

P.S. Редакція інформаційного агентства UPN відкрита для розміщення відповіді командування президентського полку. Телефон пресцентру вказано на головній сторінці сайту.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи