ШОСТЕ ЧЕРВНЯ: ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЖУРНАЛІСТА

|

День журналіста, в умовах збройної агресії росії проти України, набув нового забарвлення. 24 лютого, четверта влада, як і перші три гілки (виконавча, судова, законодавча), не залишили своїх робочих місць. Об’єдналися в інформаційний фронт.

Колеги-журналісти вітають одне одного словами підтримки, бо у нинішніх реаліях, чи не кожен журналіст – воєнний кореспондент.

Багато хто з чоловіків нероздумуючи пішов боронити державу від країни-терористки. Зокрема, цим пояснюється цілеспрямоване знищення ворожими військами, саме телевізійників, фотографів, журналістів друкованих та інтрнет-видань. З початку повномасштабної військової агресії росії вже вбито 32-х представників преси, кажуть в МВС України.

“Вторгнення ознаменувало новий етап жорстоких репресій проти незалежної журналістики в Україні. Понад сто регіональних медіа на тимчасово захоплених територіях змушені були припинити роботу через погрози, знищення редакцій, неможливість працювати в умовах тимчасової окупації”, — підрахували в МВС України.

Нагадаємо, День журналіста в Україні відзначають з 1994 року, коли було видано відповідний указ президента Леоніда Кравчука. Саме 6 червня 1994-го Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи