РОСІЯ НЕСЕ ЗАГРОЗУ СВІТОВІЙ БЕЗПЕЦІ: НАТО ОГОЛОСИТЬ НОВУ КОНЦЕПЦІЮ РОЗВИТКУ – ЗМІ

|

Наприкінці червня глави-країн НАТО зустрінуться на саміті в Мадриді. Про це йдеться у матеріалі німецького видання BILD. В ексклюзивному коментарі для журналістів, генеральний секретар Єнс Столтенберг, зокрема, висловився на підтримку України. Також відреагував і на майбутні поставки зброї до України партнерами Альянсу.

«Німеччина багато робить для України, а також для східного флангу НАТО. З німецькими солдатами в Литві та оголошеною додатковою бригадою, Німеччина звільняє й захищає інших союзників по НАТО. Вони, в свою чергу, можуть підтримати Україну зброєю. Я хотів би щиро подякувати Німеччині за це. Важливо те, що анонсована зброя потрібна Україні якомога швидше, щоб країна могла захиститися».

Журналісти також поцікавилися у генерального секретаря НАТО ефективністю постачання зброї до України німецьким урядом. Як відомо, компанія, що виробляє важке озброєння у Німеччині, могла б негайно направити на лінію фронту шість модернізованих бронетранспортерів.

«Українці мужньо захищаються від російських загарбників. Хоча боротьбу на Донбасі Росія веде все більш жорстоко, українські воїни чинять відважний опір. З більш сучасною зброєю зростає ймовірність того, що Україна зможе знову витіснити путінські війська з Донбасу».

При цьому, у російських “змі” розганяють фейкові новини про те, що Німеччина, мовляв, виступає проти «приниження» Росії і готова для цього знехтувати допомогою Україні. Про це йдеться у статті журналу Foreign Policy. Вони опитали експерта Інституту Хадсона у Вашингтоні Пітера Рафа. На його думку, зараз між Німеччиною і ромією відбуваються “таємні переговори».

“Той факт, що Берлін наповнений чутками про таємні переговори з Росією, говорить про те, що Німеччина воліла б розчарувати Україну, ніж принизити Росію – хоч би що це означало”, – вважає Раф.

Аналітик вважає, що канцлер Німеччини Олаф Шольц, ймовірно, поділяє позицію президента Франції Еммануеля Макрона щодо дипломатичного врегулювання конфлікту.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи