РОДИНИ ЗАХИСНИКІВ “АЗОВСТАЛІ”: НАС ПРОСИЛИ МОВЧАТИ, АЛЕ НЕОБХІДНИЙ РОЗГОЛОС

| | |

Сестра командира морпіхів 36 бригади Сергія Волинського, який нині перебуває у російському полоні, закликала українців не забувати про подвиг бійців, які повністю виконали наказ і захищали Маріуполь до останнього. Тетяна Харько переконана, що найкоротший шлях до повернення героїчних оборонців Маріуполя додому – це максимальний розголос. Про це вона сказала 30 травня під час брифінгу родин захисників Маріуполя у Києві.

Фото: Брифінг родин захисників Маріуполя

“Морпіхи та всі інші захисники “Азовсталі” гідно виконали усі поставлені завдання. Вони стримували собою потужний натиск на всю Україну, не пропускаючи ворога на інші території. Зараз виходить так, що люди починають забувати про подвиг наших захисників”, – зазначила сестра легендарного морпіха.

Харько зауважила, що представники влади звертались до родини захисників Маріуполя із проханням мовчати аби не нашкодити переговорам щодо обміну полонениних. Однак родини незламних воїнів впевнені, що розголос тільки прискорить цей процес.

“Так, нас просили мовчати, щоб не нашкодити. Але не потрібно думати, що історія героїв “Азовсталі” вже закінчилася. Їм потрібна підтримка. Їх потрібно повернути додому. Я закликаю всіх, всі організації, суспільство, всіх блогерів наслідувати приклад гурту “Калуш”, наслідувати приклад Руслани Лижичко. Говоріть про героїв “Азовсталі”, говоріть дуже голосно, щоб у всіх куточках нашої планети зрозуміли, що захисників Маріуполя потрібно повернути додому!” – вважає Харько.

Сестра “Волини” звертається до простих українців із проханням щоденно пам’ятати про подвиг героїв та поширювати інформацію серед знайомих та друзів.

“Я дуже прошу: спілкуючись з друзями, родичами, з колегами, з громадянами інших держав – згадайте про воїнів Маріуполя. Згадайте про “Азовсталь.”

Фото: Скріншот відео YouTube Ukrinform TV

Сергій Волинський, який майже все життя присвятив військовій справі, а у квітні отримав звання командира, один із тих, хто протягом усього часу блокади комбінату “Азовсталь” російськими окупантами перебував у самому епіцентрі подій. Сам морпіх родом із Полтави, цього року йому виповнилось 30 років. Вдома на нього чекають його дружина з сином, родина сестри, батьки, дідусь та бабуся.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи