“РЕЙТИНГ НА ГУМАНІТАРЦІ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕПУТАТА-СВОБОДІВЦЯ

|

Депутат  Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» та співкерівник Гуманітарного штабу, що діє на базі «Центру науки Тернопіль» Михайло Сиротюк так сильно переймається за власний рейтинг та майбутні вибори, що, схоже, вирішив «задобрити» власних виборців роздачею гуманітарної допомоги, яка призначалася переселенцям, солдатам, нужденним. Про такі факти стало відомо Фонду Олексія Оскера.

Представникам Фонду, які звернулися до депутата з проханням про допомогу жителям України, як і кільком батальйонам із Житомирщини, було відмовлено в гуманітарній допомозі. Однак своїм виборцям Михайло Сиротюк відмовити не зміг, а тому вирішив роздати гуманітарну допомогу їм, а не тим, кому вона була адресована. Як вдалося з’ясувати Фонду Олексія Оскера, Сиротюк отримував гуманітарну допомогу, яка надалі йшла не за призначенням, а на підняття рейтингу Всеукраїнського об’єднання «Свобода», від якого депутат балотувався раніше.

Совість серед українських чиновників, депутатів, можновладців завжди була у дефіциті. Однак, щоб так нахабно під час війни «робити» рейтинг – навіть бувалий український виборець буде вражений такою безпринциповістю.  Раніше про масштаби своєї волонтерської діяльності Михайло Сиротюк розповів одному із місцевих видань:

«Загалом, наше місто отримало понад 200 гуманітарних вантажів більш як на 500 тонн. Усі речі приймали та обліковували тернопільські волонтери та скеровували у ті області, де була найбільша потреба».

Дійсно, масштаби вражають.

Від гострого коментаря не втримався волонтер Олексій Оскер: «Передаю привіт, Михайлу Сиротюку, який «годується» з благодійного штабу. Я вас «згною» у Генпрокуратурі».

Автор: Денис Данілов

Схожі записи