РОСІЙСЬКІ ПОЛКОВНИКИ ПРО “ПЛЕЯДУ ЛИЗОБЛЮДОВ-УЕ**НОВ”

|

Представники російських окупаційних військ, не підбираючи епітетів, відверто кепкують із керівників так званої російської «спецоперації» в Україні. Про це свідчать аудіозаписи, що опубліковалікували журналісти “Схем”. Крім Путіна на горіхи дісталось і Шойгу, який навіть в очах своїх підлеглих – просто “профан”.

“Обрати внимание, где этот Шойгу, его не видно и не слышно, потом вылезет же, мразь, б***ь. Вылезет же какая-то шл**бота вокруг него, бегают вот эти вот, на согнутых ногах, вот эти генеральчики, полковнички, лейтенантики…”, – коментує діяльність міністра оборони орків один із співрозмовників.

Полковник рф Власов, який координував обстріли Маріуполя у 2015 році, внаслідок яких загинуло 30 мирних мешканців, та військовий медик родом із України Віталій Ковтун впевнені, що у військовому керівництві рф “наплодили целую плеяду лизоблюдов-уе**нов”. Із перехоплених розмов стає зрозумілим, що військові рф шоковані втратами у ході російсько-української війни.

МАКСИМ ВЛАСОВ, ФОТО РАДІО СВОБОДА

“Потери страшные, парней наших, б***ь. И, ты знаешь, я эту военную немножко историю знаю, сравниваю, вот эта советско-финская война, 39-40-й год, б***ь, один в один, вообще как по шаблону, на**й, пошли”, – каже Власов, який з 2018 року знаходиться в українському розшуку за обстріл Маріуполя.

ВІТАЛІЙ КОВТУН, ФОТО РАДІО СВОБОДА

Російський військовий медик Віталій Ковтун, який за інформацією журналістів “Схем” є уродженцем села Жабокрич Крижопільського району Вінницької області, у перехопленні говорить, що, м’яко кажучи, невдоволений діями путіна:

“Должна, б***ь, в Киев в Верховную Раду прилететь ракета, б***ь. Всё, н***й. Почему не прилетела, б***ь? Почему не прилетела, б***ь? Я не понимаю, с*ка, ёб***й ты Путин, пи***ас, б***ь!”.

Не варто думати, що російські полковники “відкрили очі” та почали реалістично оцінювати ситуацію, що з огляду на поведінку російських військових в Україні та на рівень їх розумового розвитку взагалі не є можливим. Вони продовжують виправдовувати вбивства мирних мешканців в Україні тезами російської пропаганди, що, певне, хоч якось їх виправдає перед керівництвом після опрелюднення перехоплених розмов. “Пліткувати” в орків виходить не краще, ніж у їх “другої армії” захоплювати Київ “за два дні”.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи