ПРОТЯГОМ ДОБИ ОКУПАНТ ВИПУСТИВ ПО УКРАЇНІ 45 РАКЕТ, – ЗЕЛЕНСЬКИЙ. ВІДЕО

ФОТО: ДСНС У М.КИЄВІ

Лише за кілька перших годин недільного ранку, росія і білорусь випустили по Україні чергову порцію смертоносних ракет. Щонайменше чотири – поцілили в об’єкти, які знаходяться у Шевченківському районі Києва. Згодом цю інформацію підтвердили компетентні високопосадовці, а також мер, Віталій Кличко.

“Друзі! Кілька вибухів в Шевченківському районі. Бригади швидкої і рятувальники на місці. В двох будинках відбувається порятунок і евакуація мешканців”.

ОНОВЛЕНО: 8:53

“У житловому будинку в Шевченківському районі, куди влучила ракета, тривають пошуково-рятувальні роботи. Під завалами є люди. Частину мешканців евакуювали, двох постраждалих госпіталізували. Рятувальники продовжують працювати, медики на місці”,- заявив Віталій Кличко.

Варто відзначити, що повідомлення про ракетні удари та вибухи у столиці, не на жарт перелякали жителів мегаполісу. На мить, чи не кожен з нас перенісся у 24-те лютого (4:30 ранку,-час початку широкомасштабного вторгнення).

Тим часом, на місці працюють рятувальники. За попередньою інформацією данних про постраждалих не надходило. Тоді як евакуювати мешканців двох висоток, все-таки, довелося. За оновленою інформацією, маємо перших жителів врятованих з-під завалі ДСНСниками.

“Є постраждалі… будинок горить… під завалами є люди, дітки… працюють рятувальники які вже витягли з під завалів живу але травмовану дівчинку та її загиблого тата…Друге влучання в дитячий садок в тому ж районі столиці… там воронка сягає 7 метрів…Водночас над Київською областю ППО збило ворожу ракету”,- заявив у своєму фейсбук Ігор Мосійчк

Шевченківський район: один із центральних Києва. Тут знаходиться чимало університетів, ресторанів та художніх галерей. А самі місцини – просякнуті історією.

На обстріли території України з боку окупанта, відреагував президент Володимир Зеленський. Зокрема, глава держави зазначив, що 45 російських ракет, які були запущені по Україні , насправді мали за мету показати “нібито росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдається»,- зауважив Зеленський.

“Ракетні удари росії – це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей. Але це не нас, а ми дотиснемо. Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців».

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи