ПОЛІЦІЯ БУНТУЄ: ПРАВООХОРОНЦІ ПРОСЯТЬ ОЛЕКСІЯ ОСКЕРА ВТРУТИТИСЬ

|

Про беззаконня в рядах керівництва заявили правоохоронці молодшого складу Департаменту поліції охорони України. Кажуть, працюють на ініціативі та “доброму слові”. Діляться, їх постійно дурять, доплат не виплачують, а частину виплат частенько давали в конвертах.

Командування на власний розсуд вирішує: кому, коли і скільки платити. Люди відпрацьовали набагато більшу кількість змін, аніж та, за яку отримали платню. Врешті, оклад мали б нараховувати за коефіцієнтом 0,8 , а не 0,6, як це зробили.

“А будеш умнічити отримаєш “дирку від бублика”, захочемо поставимо вам по 500грн за день, тобто по 1000грн за добу, а захочемо поставимо більше. Але на повну суму по коефіцієнтам не розраховуйте, бо я так вирішив”, – діляться правоохоронці погрозами командування.

Пояснень керівництво надавати не збирається. Крім того, хлопцям за час воєнного стану мали б сплатити більшу винагороду – до 70 000 гривень, однак “на верху” самостійно вирішили відмовитись від доплати. Принаймні, так сказали молодшим “стражам порядку”. Поліцейскі зрозуміли: “зрадники серед своїх”. Пояснювати свої дії керівництво не збирається.

Автор: Ірина Безугла

Схожі записи