⚡ПОЧУЮ КОЖНОГО. ВЛАДА ВІДКРИЛА КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ ПРОТИ ЖУРНАЛІСТА І ВОЛОНТЕРА ОЛЕКСІЯ ОСКЕРА (ДОПОВНЮЄТЬСЯ)

| |

Щойно стало відомо, що влада відкрила кримінальну справу проти журналіста і волонтера Олексія Оскера, який викриває факти зради та корупції вищого військового та політичного керівництва країни проти держави.

(інформація доповнюється…)

16:58 | Соцмережі бурхливо відреагували на ймовірне відкриття кримінального провадження проти відомого волонтера та громадського діяча Олексія Оскера. Люди нестримують себе у висловлюваннях. Коментарі українці залишають як під новиною UPN у facebook так і на власній сторінці Олексія Оскера під тимчасово заблокованим акаунтом. Зібрали для Вас добірку найбільш яскравих висловлювань.

16:18 | UPN вдалося отримати коментар Олексія Оскера: “Я раджу правоохоронним органам та правоохоронній системі, якщо вона дійсно існує в нашій країні, як це вона щойно продемонструвала, швидше реагувати на злочини військових командирів, які знищують і знущаються над нашими захисниками. Так само швидко, як вони реагують на приїзд Оскера в Золотоніський район, де замість того щоб дати хлопцям ротацію, виправити у документах помилки, вони швиденько виснаженими знову відправили хлопців назад на нульові позиції. А на Оскера відкрили кримінальну справу. Але є одне але: на то він і Оскер, щоб на ньому зуби залишати свої”.

15:10 |  Проросійські ЗМІ почали інформаційну атаку проти Олексія Оскера

14:20 |  Кореспондентам UPN вдалось зв’язатися з Олексієм Оскером, який повідомив, що наразі перебуває на Миколаївщині із гуманітарним вантажем і коментувати “висмоктані із пальця провадження не на часі”.

13:15 | За словами юриста Олексія Оскера, він вже ознайомлюється з матеріалами щодо можливого кримінального переслідування. Втім, правозахисник зазначив: відповідно до кримінально-процесуального Кодексу України працівники правоохоронних органів – (прокуратури, Нацполіції, ДБР, НАБУ, ДСР, УСР) мають внести інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом доби.
“Хочу, перш за все, поглянути на це відео, відзняте Олексієм. З юридичної точки зору надати правову оцінку словам Олексія, на предмет того, що саме він у ньому повідомляє. Чи то дійсно має місце факт розкриття військової таємниці, чи дійсно має місце факт публічного розголошення поточного місця знаходження бійців”?!

12:50 | Редакція UPN чекає на роз’яснення юристів волонтера.

Схожі записи