ОСТАННІЙ РУБІЖ СХОДУ: ОКУПАНТИ НАЦІЛЕНІ НА ЛИСИЧАНСЬК

|

ВІДЕО: НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ

За повідомленням Reuters у понеділок сепаратисти вголос заявила про намір взяти останній рубіж Луганщини Лисичанськ. Мовляв, є успіхи і вони просуваються до останнього великого міста, яке все ще утримується українськими військовими.

Інформаційне агентство окупантів у неділю процитувало представника самопроголошеного проросійського сепаратиста, який заявив, що вони увійшли до Лисичанська з п’яти напрямків та ізолювали українських захисників. Агентство Reuters не змогло підтвердити це повідомлення.

Генеральний штаб Збройних сил України заявив, що російські війська використали артилерію, щоб відрізати Лисичанськ із півдня, але не згадав про проникнення сепаратистів до міста.

Евакуйовані з Лисичанська серед яких багато людей похилого віку з жахом згадують про маршрут відходу.

«Лисичанськ, це був жах, останній тиждень. Учора ми більше не могли цього виносити», – сказала вона. «Я вже сказала чоловікові, якщо помру, будь ласка, поховайте мене за домом».

Очільник ВЦА Луганської області закликав мирних жителів евакуюватися з Лисичанська, заявивши, що ситуація дуже складна.

Шановні жителі Лисичанської міської територіальної громади та їхні родичі. У зв’язку з реальною загрозою життю та здоров’ю закликаємо до негайної евакуації. Ситуація у місті дуже складна. Врятуйте себе та своїх близьких. Подбайте про дітей. Будьте впевнені, що про вас подбають в евакуаційних містах на території України.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи