ОЛЕКСІЙ ОСКЕР ПРЕЗЕНТУВАВ ПРЕСЦЕНТР UKRAINE PUBLIC NEWS

| | |

Викриття корупції у владі, волонтерських колах, судах, правоохоронній системі, а також гострі заяви родин військовослужбовців і висвітлення їхніх проблем. Відтепер, про все це і не тільки можна заявити у пресцентрі Ukraine Public News. Його організували спільними зусиллями волонтера Олексія Оскера, а також низки небайдужих підприємців.

“Ми організували такий острів правди. Називається він UPN. Це пресцентр, куди Ви завжди можете звернутися, куди Ви можете зателефонувати, де Ви можете сказати все, що хочете сказати, якщо ця інформація не шкодить Україні, не шкодить демократії у нашій державі, незалежності держави – приходьте”.

За словами Олексія Оскера, аби зберегти демократію, а також здобути перемогу у війні рф проти України, “потрібен острівець правди”. Волонтер підкреслює: на жаль, на сьогодні, в Україні немає такого острівця. Він переконаний – нині у державі є “острів брехні, острів блюдолизства, острів запроданців-журналістів, які працюють кожен на свого олігарха до яких – не достукаєшся”.

“Ми з Вами не маємо сьогодні можливості звернутися до четвертої гілки влади під назвою журналісти, які замість того, щоб бігати за хлопцем, який не побачив Анжеліну Джолі, замість того, щоб піаритися на дітях з Бучі, ми за те, щоб люди знали правду, щоб люди знали реальність і щоб люди в цій реальності жили, тоді ми зможемо побудувати реальне майбутнє”, резюмував співзасновник інформаційної агенції UPN

Інформаційна агенція та редакція сайту і газети «Ukraine Public News» пропонує послуги з оренди зали для проведення пресконференцій з прямою трансляцією на сторінці агенції у YouTube.

ТЕЛЕФОН ПРЕСЦЕНТРУ UPN: +380683545737

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи