“ОХМАТДИТ” ЛЬВОВА РЕАЛІЗУВАВ НОВУ ПРОГРАМУ: ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ ДІТИ ЗАСИНАТИМУТЬ З БАТЬКАМИ

|

Нова палата обійшлася волонтерам, благодійним фондам та громадським організаціям у 500 тисяч гривень. Сума хоча і велика, але зібрати її вдалося за короткий термін. Тож, тепер діткам, які потребуватимуть операції, вводитимуть наркоз у присутності батьків чи рідних людей. Так само маленькі пацієнти і прокидатимуться. У львівському “Охматдиті” повідомляють: передопераційну палату відкрили у Центрі малоінвазивної хірургії лікарні. Приурочили до Міжнародного дня захисту дітей.

“Кімнати такого типу є широкою практикою провідних клінік Європи та світу, адже сучасне уявлення про дитячу лікарню є кардинально відмінним від традиційних старих стереотипів”

Примітно, що у передопераційній кімнаті зможуть знаходитися одразу двоє дітей, які потребують хірургічного втручання, а також родини обох пацієнтів. Медзаклад також оприлюднив фотографії холу передопераційної, стіни якої перетворилися на справжній арт-об’єкт. Ідея належить художникам Христині Приймак та Андрію Біганському. Митці з душею підійшли до справи: на стінах проілюстрували улюблені дітьми сцени з казкових творів. Крім того, донедавна непримітні коридори, тепер прикрашають дерева, зображення тварин та інші малюнки. Голова Опікунської Ради “Охматдиту” Андріана Мальська, запевняє: оновлена передопераційна – мінімізує дитячий стрес.

“Як мама, я теж би хотіла, щоб моя дитина засинала у мене на руках. Завжди, коли можна мінімізувати стрес, треба це робити. Мрію, щоб таких передопераційних кімнат у дитячих лікарнях України було більше”

В “Охматдиті” підкреслюють: у нинішніх умовах, коли в Україні відбувається війна, подібні об’єкти вкрай необхідні. З початку збройної агресії рф проти України, заклад почав приймати діток з областей, де відбуваються постійні обстріли.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи