“НАШІ” – МІНУС. СУД ЛЬВОВА ЗАБОРОНИВ ПРОРОСІЙСЬКУ ПАРТІЮ МУРАЄВА

|

Вранці восьмий апеляційний суд міста Львів, заборонив проросійську партію “Наші” Євгенія Мураєва. Про це повідомляє представниця Міністерства юстиції України, яка перебувала у залі засідань під час винесення рішення Фемідою, інформує рух “Чесно”.

“Питання проросійських політпартій — вкрай болюче для українського суспільства. Українцям потрібно знати, як забороняють такі партії, що підтримують окупанта. Окрім цього важливо, щоб у суді розглядали не лише справи щодо заборони партій, а й притягали до відповідальності зрадників та колаборантів, щоб вони не могли створити нові партії і балотуватися знову”, – заявила лідер руху “Чесно” Віта Думанська.

Попри рішення суду, у Євгенія Мураєва є шанс оскаржити вердикт у Верховному суді України. Втім, як засвідчує практика заборони проросійських партій (заборонено 4 партії), у подібних справах суд пристає на сторону суду першої інстанції. Рішення залишається діючим. Громадські активісти також повідомляють: майно партії “Наші” та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи