НАБУ ЗАТРИМАЛО ЕКСОЧІЛЬНИКА “УКРЕКОРЕСУРСІВ”

|

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали екс-директора ДП “Укрекоресурсів”, який підозруюється у розкраданні державних коштів. Еколог-корупціонер, так би мовити, “зекономив” та поклав до власної кишені близько 14 мільйонів гривень.

Слідство стверджує, що має докази, того, як екс-посадовець у 2012 році організував корупційну схему на закупівлі фандоматів – пристроїв, що приймають використану тару. Автомати для прийому поліетиленових пляшок та алюмінієвих банок були неналежної якості, а за документами проходили, як найдорожчі.

У схемі брала участь ще й приватна компанія зареєстрована в Панамі. До слова, фандомати, що підходили за характеристиками, виробляє лише одна компанія зі Сполучених Штатів Америки – “RecycleTech”. Їх техніка обладнана складним високотехнологічним пристроєм та може приймати до 1000 поліетиленових пляшок та 800 алюмінієвих банок. Однак, “Укрекоресурс” влаштував переговори з іншим постачальником, і під виглядом потрібних закупив гірші автомати, що приймають 300 поліетиленових пляшок та 400 алюмінієвих банок. Ціна угоди – 100 тисяч доларів, а “відмив” екс-директор на оборудці 13,67 млн гривень.

Автор: Ірина Безугла

Схожі записи