МЕДВЕДЧУК І КО: ПОГРЕБИНСЬКОМУ ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ

|

Михайла Погребинського (політтехнолог з орбіти Віктора Медведчука) підозрюють у державній зраді. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора на своїй сторінці у facebook.

У відомстві, зокрема, зазначили, що так званий експерт, неодноразово брав участь в ефірах російських ЗМІ, де озвучував необхідні кремлю наративи. Також політолог “світився” на деяких українських телеканалах. На вітчизняному ТБ він також не гребував просувати меседжі схожі до російської пропаганди. Цим, мовляв, провокував до підриву державності України.

“За даними слідства, підозрюваний, будучи громадянином України, упродовж кількох років надавав РФ допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. Діючи в якості «експерта», він неодноразово брав участь в ефірах телевізійних передач, ток-шоу та інтерв’ю, поширюючи напрацьовані російські меседжі, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, деморалізацію української армії, формування негативного іміджу України на міжнародній арені”.

Правоохоронці повідомляють, що упродовж 2021 року “політтехнолог взяв участь у десятках пропагандистських програм на російському телебаченні”. Записи усіх передач російського “ТБ”, де “експерт” мав слово, й досі доступні в інтернеті.

“Таким чином підозрюваний проводив пропагандистську діяльність, направлену на просування вигідних РФ ідеологічних установок, чим сприяв країні-агресору у проведенні підривної діяльності проти України”.

В офіційному повідомленні Офісу генерального прокурора зазначається: досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського УП ГУ Нацполіції в м. Києві, за оперативного супроводу СБУ. Санкція статті, яку інкримінують політтехнологі передбачає від 12 до 15 років позбавлення волі.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи