МАРОДЕРСТВО НА ФРОНТІ: КОМУ НЕ ВИСТАЧИЛО КЛЕПКИ ПОЦУПИТИ ТЕСЛУ? ВІДЕО

| |

Мародерити, спалювати та розстрілювати машини, намагатися вкрасти Теслу та відмовлятися доставляти такі необхідні харчі українським військовослужбовцям на лінію фронту. Чи хтось уявляє собі такою поведінку деяких представників українського військового командування та СБУ на передовій під час навали російських окупантів?

“У нашого ротного було десь 5 машин. Це помімо того, що він 10 штук вже спалив. Просто спалив, розстріляли, спалили..(…) Теслу у них не получилось вкрасти, того шо це ж Тесла. Не хватило клепки,” – розповів військовослужбовець 42-го окремого мотопіхотного батальйону, 57-ї окремої мотопіхотної бригади кореспондентам UPN.

Як запевняє військовослужбовець, незважаючи на те, що командування не мало проблем із транспортом та дозволяло собі влаштувати власний автопарк із елітних машин, у проханні доставити харчі солдатам відмовили.

“Ми дзвонили. Нам казали, що нема як привезти харчі. Немає чим завозити. Як це немає, у вас 5 машин? Ми побачили, там 5 машин стояло. 5 машин якими можна було б завезти харчі, легко…”, – обурюється військовий, зазначаючи, що він та його побратими особисто бачили ці машини на подвір’ї заселеного командуванням будинку у с. Воронове.

Інші військовослужбовці у розмові з журналістами підтверджують, що такі випадки на фронті, на жаль, не поодинокі. Деякі роти “по штук 30 машин мають”.

“СБУшники виносили сейфи. Тільки не змогли украсти Теслу. Того що вона умніше їх оказалась,” – підсумував волнтер Олексій Оскер, до якого і звернулися по допомогу військовослужбовці, яких командування залишило посеред поля неподалік Костянтинівки. Це не перше викриття військовослужбовцями “темних” справ їхнього командування. Напередодні, UPN вже наводив відеодокази звинувачень в злочинних діях військовим керівництвом по відношенню до своїх підлеглих.

Автор: Денис Данілов

Схожі записи