ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА: СТЕЖИТИ ЗА РОЗПОДІЛОМ І НЕСТАЧЕЮ МОЖНА ОНЛАЙН

| |

Відтепер відстежити, куди, скільки і які саме види гумантарної допомоги розподіляються Міністерством охорони здоров’я України, можна у режимі реального часу. На спеціальній сторінці сайту МОЗ. Дані там оновлюються кожну годину, повідомляють у відомстві.

“МОЗ розподілило між регіонами майже 222 млн. одиниць гуманітарної допомоги. Зокрема:
108 млн. одиниць ліків;
23, 2 млн. од. витратних матеріалів;
320 одиниць медичного транспорту;
8,6 млн. одиниць засобів індивідуального захисту;
178 тисяч од. медичного обладнання, тощо”.

Крім того, міністерство активно пильнує за переліком медичних препаратів, яких вкрай бракує у регіонах, що знаходяться під постійними обстрілами і навіть в окупації.

“Кожен, хто бажає долучитися до забезпечення лікарень медикаментами та необхідними матеріалами, може заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/bAHiUuPQMcy4t3Dw6
Також ми створили пріоритетний перелік ліків, медичних виробів, витратних матеріалів, яких нині першочергово потребують заклади охорони здоров’я. Будь ласка, враховуйте його, формуючи гуманітарну допомогу. Перелік доступний на дешборді та у таблиці”.

У Мінохорони здоров’я також наголошують: усі заклади охорони здоров’я продовжують надавати медичну допомогу в умовах воєнного стану. Однак вони теж потребують підтримки.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи