ГОЛОВИ ВІННИЦЬКОЇ І ВОЛИНСЬКОЇ ОДА – МАЮТЬ БУТИ ЗВІЛЬНЕНІ. НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА ПОЧАВСЯ ЗБІР ПІДПИСІВ

|

У низці регіонів почали поступово пом’якшувати обмеження щодо продажу алкогольних напоїв. Як наслідок: нетверезі дебоші ледве не на центральних площах міст, і навіть спроби розстрілу неповнолітніх на очах у свідків. Про це йдеться у петиції, яку оприлюднили на сайті президента. Ініціатор пропозиції – Олексій Оскер, волонтер та громадський діяч.

“Я, Оскер Олексій Генріхович, журналіст, громадський діяч та волонтер, діючи від імені Ради ГО «Євро Столиця», висловлюю свою повагу та звертаюся до Вас щодо незаконної реалізації алкоголю в різних областях України, легітимізованого відповідними рішенням начальників обласних ВЦА”, – каже Олексій Оскер.

У тексі, зокрема, згадуються два прізвища: Сергія Борзова (Вінницька обласна державна адміністрація) та Юрія Погуляйка (Волинська обласна державна адміністрація).

“За повідомленнями місцевих правоохоронців від 28.03.2022 року, 36-річний громадянин Вінниці з ознаками алкогольного сп’яніння відкрив вогонь по 15-річним підліткам, які дивом не зазнали пошкоджень”, зауважив волонтер.

Зважаючи на викладене, Олексій Оскер вважає: скасування заборони продажу алкоголю має ознаки антидержавної діяльності та виходить за межі службових повноважень очільників обласних ВЦА.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи