ГАРЯЧА ВОДА – НЕ ДОРОЖЧАТИМЕ. ПОКИ ЩО

| |

Сім тисяч чотириста двадцять гривень. Саме стільки коштуватиме тисяча кубометрів газу для постачальників гарячої води в оселі українців. Це випливає з нової ухвали Кабінету міністрів України. От тільки постанова буде чинною найближчі два місяці – з 1 червня до 31 липня, йдеться у повідомленні Міненерго.

“Згідно з цим документом, з 1 червня по 31 липня 2022 року “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” реалізує виробникам теплової енергії природний газ в обсягах, необхідних для надання послуг з гарячого водопостачання за ціною 7420 грн (з ПДВ) за 1 000 куб. метрів”

Механізм укладання нових договорів для постачальників гарячої води прописано наступним чином:
– компанія має укласти угоду з компанією про розірвання з 1 червня 2022 року договорів постачання природного газу на 2021 – 2024 роки;
– укладання виробником теплової енергії договору поставки природного газу з “Нафтогаз Трейдингом” відповідно до законодавства.

Примітно, що на зменшення вартості газу Кабінет міністрів України пішов після того, як у ПАТ “Харківська ТЕЦ-5” заявили: 1 червня зупиняють роботу. Також у повідомленні для споживачів йшлося про те, що обладнання буде законсервовано.
Напередодні стало відомо, що компанія-постачальник газу “Нафтогаз Трейдинг” з 1 червня встановила для підприємств паливно-енергетичного сектору нові розцінки на фіксовані обсяги газу: з 7,9 тис. грн. до 29,4 тис. грн. за тисячу кубометрів блакитного палива.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи