ЕПІЦЕНТР ВОРОЖОГО НАСТУПУ – ЛУГАНЩИНА (ВІДЕО)

|

Окупант не відмовляється від планів встановлення повного контролю над Донецькою та Луганською областями. Як наслідок: російські війська захопили населені пункти Лоскутівка та Рай-Олександрівка на південь від міст-побратимів Лисичанська та Сєвєродонецька на сході України. Як інформують експерти, останні кілька тижнів обидва міста були у центрі російського наступу у цьому регіоні. Попри це, українські захисники продовжують оборону Сєвєродонецька та прилеглих населених пунктів Золоте та Вовчоярівка. Про це пише голова ВЦА, Сергій Гайдай.

“Місто піддається шквальному обстрілу російських окупантів. На цьому напрямі рашисти зосередили понад сотню одиниць реактивної системи залпового вогню. А артилерії та мінометів тут так багато, що росіяни просто накривають шквальним вогнем цілі квартали. Численні жертви серед мирного населення. Незважаючи на тотальну пожежу, місто перебуває в авангарді українського спротиву окупантам. Лисичанськ обороняється!”, – зазначає Гайдай.

Тим часом, російські війська просунулися на 5 км у бік Лисичанська. Про це інформують збройні сили Великобританії. За даними британської розвідки, окупанти намагаються взяти в кільце українських захисників утворюючи котел. Тож, неухильно просуваються околицями міста.

“Згідно з останнім звітом міністерства оборони Великобританії, з 19 червня російські війська «ймовірно» просунулися більш ніж на 5 км до південних підступів до міста Лисичанськ на Донбасі”.

Також у звіті британських розвідників йдеться: деякі українські частини відійшли, щоб не потрапити до оточення. Поліпшення показників росії у цьому секторі, ймовірно, є результатом недавнього посилення підрозділу та сильної концентрації вогню. При цьому, зусилля ворога щодо досягнення глибшого оточення для захоплення західної частини Донецької області залишаються безуспішними.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи