ДО ТИСЯЧІ ЗАХИСНИКІВ ЩОДНЯ – АРАХАМІЯ ПРО ВТРАТИ УКРАЇНИ

|

Щодня на Донбасі на сході України гине або отримує поранення до 1000 українських солдатів, у середньому від 200 до 500 вбитих і набагато більше поранених. Про це заявив голова української переговорної групи з росіянами Давид Арахамія американському виданню “Axios” під час поїздки до Вашингтону.

Народний депутат зазначив, що мобілізованими в Україні на сьогодні є мільйон людей, але Україна має змогу збільшити цю кількість ще на два мільйони. На думку Арахамії, Україна має сили продовжувати боротьбу за український Донбас, але чого не вистачає Україні так це зброї та боєприпасів, щоб зрівнятися з росією в «одній із найбільших битв 21 століття».

“У нас є люди, навчені атакувати, контратакувати, але для цього потрібна зброя”, – переконує американців Арахамія.

Щодо переговорів, то голова української делегації вважає, що Україна станом на сьогодні має слабкі позиції, а тому переговорів поки не треба.

“Наша переговорна позиція насправді досить слабка, тому ми не хочемо сидіти за столом, якщо ми в такій позиції. Нам потрібно якось змінити її”, – сказав Арахамія, підкресливши необхідність контроперації для відновлення втрачених територій.

Автор: Денис Данілов

Схожі записи