ДІРЯВІ “БРОНІКИ” ТИЩЕНКА

|

Одіозний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, який донедавна “героїчно боронив” Україну в оздоровчо-рекреаційних заміських комплексах та ресторанах Закарпаття, знову  “влип” у новий скандал.

Ресторатор Тищенко подарував аж цілих 3 “броніки” представникам територіальної оборони у Святошинському районі Києва на початку квітня. Однак ті виявилися неякісними: не мали сертифікатів та не пройшли перевірку навіть ножем. Про це йдеться у розслідуванні “Слідство.Інфо”.

Тероборонці звернулись до журналістів “Слідство.Інфо” з проханням завітати на один із блокпостів та особисто переконатися у тому, що “броніки” Тищенка не відповідають стандартам якості та легко пробиваються навіть ножем. Виявилось, що спеціальний матеріал, який має захищати від куль, від старості просто розсипався. В отриманих від Тищенків бронежилетах хоча й були плити-пластини, але тільки спереду. Перевірка ж “прострілюванням” показала непридатність платівок: тероборонці скористалися пістолетом Макарова з найменшим калібром, і куля від нього майже повністю пробила плиту.

Цікаво, що волонтер Тищенко заблокував у соцмережах представників тероборони, яким зробив “подарунок”. Про це добровольці довідались, коли хотіли привернути увагу головного ревізора країни до якості його “подарунку”.

“Ми його перевіряли, він витримував захист і всі показання, які сьогодні ви кажете, це просто не до мене”, – відповів на розслідування журналістів Микола Тищенко.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи