ДЕРУСИФІКАЦІЯ КИЄВА: ОБИРАЙ НАЗВИ ВУЛИЦЬ

|

Київ змінює назви вулиць, які пов’язані з країною-агресором росією та білоруссю.

Кияни мають змогу долучитися до цього процесу та взяти участь у електронному голосуванні, яке триватиме до 19 червня включно у додатку “Київ Цифровий”. Про це повідомив заступник мера Києва з цифрової трансформації Петро Оленич у Телеграм.

“Запускаємо новий інструмент електронної демократії в Київ Цифровий – голосування. Перша тема – перейменування й дерусифікація вулиць в Києві. Всього в переліку близько 300 назв”, – зазначив Оленич.

 

 

 

 

 

 

Щоб проголосувати, необхідно оновити застосунок “Київ Цифровий”, зайти у розділ “Електронна демократія” – “Дерусифікація” і обрати з переліку запропонованих варіантів той, який найбільше вам сподобався. Взяти участь у голосуванні можуть усі громадяни України. Для верифікації використовується Bank ID.

Також депутатка Київради Ксенія Семенова повідомила на своїй сторінці у Facebook, що 33 вулицям, провулкам, узвозам і площам у Києві повернуть історичні назви: площу Перемоги на Галицьку площу, проспект Перемоги перейменують на Берестейський проспект, вулицю Андрющенка на Воскресенське шосе, Отто Шмідта на Верхньоюрівську, узвіз Герцена на Репʼяхів яр, Трудову на Чмелів Яр, Бажова на Стороконоплянську, Немировича-Данченка на Малу Шияновську, вулицю Кудряшова на Мокру, Мічуріна на Ломаківську.

Автор: Денис Данілов

Схожі записи