БОРИС ДЖОНСОН ЗАКЛИКАЄ ГОТУВАТИСЯ ДО ЗАТЯЖНОЇ ВІЙНИ

|

Путін зараз перейшов до війни на виснаження, проте час працює проти нього. Про це написав Борис Джонсон у власній колонці в авторитетному виданні The Sunday Times після візиту в Україну.

Прем’єр-міністр Британії переконаний, що Путін не зупинився б на розчленуванні України, але його грандіозний імперський задум щодо повного відвоювання України «зійшов з колії» через український героїзм та жертовність, що зберегли країну.

“На жаль, невдачі Путіна не означають, що у нього вистачить мудрості відступити. У своїй ізоляції він все ще може думати, що повне завоювання можливе. Я боюся, що нам потрібно готуватися до тривалої війни, оскільки Путін вдається до кампанії із виснаження, намагаючись знищити Україну чистою жорстокістю. Велика Британія та наші друзі повинні відповісти, гарантуючи, що Україна матиме стратегічну витривалість, щоб вижити і зрештою перемогти”, – зазначив Джонсон та запропонував план підтримки України.

На думку британского прем’єра, щоб допомогти Україні перехопити ініціативу країни Заходу мають:

  • забезпечити Україну всім необхідним озброєнням, боєприпасами, а також навчати її військових. Зокрема Британія запропонувала навчити 10 тисяч військовослужбовців протягом 120 днів.
  • допомогти Україні зберегти стабільність своїх державних інститутів, щоб вона могла виплачувати пенсії та зарплати держслужбовцям та підтримувати порядок. Для цього потрібна фінансова допомога.
  • забезпечити сухопутні маршрути для експорту українського продовольства, щоб Україна могла отримувати прибутки від експорту.
  • сприятиме розблокуванню українських морських портів. Для цього Джонсон запропонував надати відповідне озброєння Україні та докласти дипломатичних зусиль, зокрема в ООН.

Джонсон впевнений, що метою країн Заходу має бути те, щоб Україна “змогла закінчити цю війну за тих умов, які запропонує президент Зеленський”.

 

Автор: Денис Данілов

Схожі записи