БІЗНЕС НА КРОВІ. ХТО З ПІДПРИЄМЦІВ ЗАРОБЛЯЄ НА росії?

| | |
ФОТО: САЙТ КОМПАНІЇ “Tarantino Family”.

Мережа ресторанів групи Tarantino Family (інф. “Українська правда”) попалася на зароблянні грошей годуючи московських поціновувачів “високої кухні” .

Правохоронці, зокрема, повідомляють: у ході слідства було встановлено, що власники української мережі, всупереч патріотичним настроям всього світу по відношенню до України, не відмовилися від прибутків, які їм приносять ресторани у москві. Щоб уникнути розголосу – змінили назву закладів і переписали на тамтешнього ресторатора.

“У ході досудового розслідування встановлено, що незважаючи на введення санкцій та початок повномасштабного вторгнення збройних сил РФ на територію України, громадяни України – власники мережі ресторанів, кількість яких налічує до 70 закладів, 12 з яких розташовані у Москві, зберегли контроль над бізнесом на території країни-агресора, шляхом перейменування московської частини бізнесу та передавши її в управління компанії, підконтрольній відомому російському ресторатору”.

В оприлюдненій заяві прокуратури Києва йдеться, що учасники схеми займалися легалізацією грошових коштів, отриманих в Україні незаконним шляхом з подальшим виведенням їх на територію РФ. Крім того гроші намагалися “відмити” задіюючи рахунки кіпрської компанії. Саме через неї здійснювалося фінансування та управління бізнесом у росії.

Тим часом, компанія повідомила власну версію подій. Пояснюють: “самотужки годували військових ЗСУ, тероборони, волонтерів та звичайних громадян, які опинились у скрутному становищі” під час активних бойових дій у столиці. Також жаліються на правоохоронців, які провели обшуки в офісних приміщеннях власників компанії. Мовляв, були допущені порушення. Натомість, правоохоронці підкреслюють: провели санкціонований обшук в головному офісі групи компаній, розташованому в Києві.

“Не дочекавшись адвокатів як законних представників, розпочали обшук. Вилучили всю комп’ютерну техніку, особисті гроші людей, які на той момент перебували у приміщенні, та поточну документацію щодо наших ресторанів. Щоправда, забрали взагалі не ті документи, які були зазначені в ухвалі”

Подільська окружна прокуратура м. Києва спільно з ДСР Нацполіції України, натомість, кажуть про санкціоновані та вірно проведені слідчі дії. В ході яких було вилучено документацію з відомостями про функціонування бізнесу на території РФ, а також гроші на суму понад 1,5 млн гривень.

Як відомо, до групи Tarantino family входять, зокрема, ресторани: Муракамі, Руккола, Дрова, Варенична та інші.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи