АКТИВНІСТЬ ОБСТРІЛІВ ОКУПАНТАМИ ЗРОСТАЄ

|

Протягом доби обстрілів з боку окупантів зазнали одразу п’ять областей. Ситуація складна, але контрольована на Миколаївщині, Луганщині, Донеччині, Харьківщині та Дніпропетровщині. Ворожі війська використовують важке озброєння. Задіюють також авіацію для ударів з повітря. Про це повідомляють у Генаральному штабі ЗСУ. Найскладніша ситуація у місті Сєверодонецьк, Луганської області. Окупанти контролюють більшу частину міста. Тривають вуличні бої, інформує голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Підрозділи Збройних сил України перегруповуються.

“Росіяни контролюють 70% Сєверодонецька. Частина українських військ відійшли на вигідніші, заздалегідь підготовлені позиції. Ще частина – продовжує бої всередині міста”

Крім того, Сергій Гайдай повідомив про призупинення евакуації з населених пунктів, де тривають бойові дії. При цьому, очільник ОВА зазначив: Лисичанськ перебуває під контролем української армії. Зайти до міста ворог – не спромігся.

“Всі вільні населені пункти Луганської області постійно перебувають під обстрілами. Евакуацію призупинено. Гумгрузи до Сєвєродонецька немає можливості завозити (лікарня має достатню кількість ліків та інших медзасобів, гумштаби мають запаси продуктів – на певний час цього може вистачити)”.

Не менш складна обстановка на Харьківському напрямку. Окупант обстріляв Київський район міста. Також напруження відчувається в Ізюмському, Богодухівському та Чугуївському районах. На жаль, є загиблі серед цивільних. Про це повідомляє губернатор Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“У Золочові загинула жінка, в Іванівці Ізюмського району – 12-річний хлопчик. У с. Шестаково Чугуївського району – 2 загиблих. Поранення отримали загалом 7 цивільних”.

Нагадаємо, Збройні сили України, підрозділи Національної гвардії та територіальної оборони охороняють нас від рф вже 98-й день.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи