АБОНЕНТ ПОЗА ЗОНОЮ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ. ПРО ЩО ГОВОРИТИ З путіним ТЕЛЕФОНОМ?

| | |

У Європейському Союзі назріває чергова суперечка. Лідери країн-членів ЄС намагаються для себе з’ясувати, чи мають вони продовжувати телефонні переговори з агресором і чи ефективний такий метод для припинення російського вторгнення в Україну?! Принаймні, про таку розмову повідомила прем’єр-міністр Естонії Каї Каллас, повідомляє тамтешній телеканал ERR.

“У нас була дуже напружена дискусія про дзвінки Путіну”.

Саме так підсумувала розмову лідерів країн ЄС пані Каллас. Прем’єр-міністр зауважила, що попри хороші наміри ініціаторів переговорів з президентом рф, той не має намірів вживати жодних заходів для припинення війни в Україні.

“Шольц і Макрон кажуть, що телефонують Зеленському, оскільки путін з Україною не хоче говорити. Плюс, наскільки я розумію, Зеленський попросив їх бути посередниками”.

Відомо, що напередодні Кая Каллас вже оцінювала результативність телефонних переговорів з ледером країни-терориста. Тоді вона сказала, що не бачить у такій комунікації жодного сенсу.

Нагадаємо, канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон за своєю ініціативою провели у суботу 28 травня спільну розмову з Путіним. Вона тривала півтори години. Лідери Франції та Німеччини вимагали негайно запровадити перемир’я та вивести російські війська з України.

Одразу після телефонних переговорів голова комісії із закордонних справ парламенту Естонії Марко Міхкельсон різко розкритикував цю розмову. Він сказав, що постійна легітимізація того, хто розв’язав війну і відповідає за злочини, є загрозою для всього союзного простору.

Автор: Андрій Парасюк

Схожі записи