“АБО ЙДІТЬ ВОЮВАТИ, АБО РОЗСТРІЛЯЄМО”: ПРОДОВЖЕННЯ ЖАХЛИВОЇ ІСТОРІЇ 115-ОЇ БРИГАДИ

|

Без належної амуніції та озброєння солдатів знову “випирають” на передову. Про історію 115-ої бригади ми вже неодноразово писали, однак в нашу редакцію надійшла чергова “порція шоку”.

До нас з Черкащини звернулися рідні бійців 115-ої бригади, з проханням врятувати життя захисників та втрутитися в беззаконня, що коїться.

“Командири їм сказали: “Або йдете воювати, або розстріляємо, або лишимо без їжі, або тюрма. Хай вже, навіть в тюрму, аби живий”, – Жанна Командиренко, дружина військовослужбовця.

Про погрози, безвідповідальність та боягузство командирів заявили абсолютно всі рідні, з якими ми спілкувалися. Мовляв, “бояться лише за свою шкуру”.

“Командири їх покинули, командирів немає. Їм конкретно сказали, що вони м’ясо, м’ясо для кацапів, щоб вони вистріляли більше снарядів. В мене чоловік мобілізований, в нього 5-ро дітей, і я на 8-му місяці вагітності. Отак, ставляться до наших захисників”, – Вікторія Сторожук, дружина військовослужбовця.

Вікторія додає, родина у відчаї. Адже “бажання вислужитись” та бездушність керівництва може лишити шестеро дітей сиротами.

“Я одружена з чоловіком 11 років, я жодного разу (до сьогодні) не чула, щоб він плакав”, – Вікторія Сторожук, дружина військовослужбовця.

“Ви дезертири, але вперед на позиції. У військових квитках стоїть печатка, що у них немає зброї й амуніції. Я розмовляла з татом, їх намагаються відправити будь-якими способами”, – Вікторія Лешешникова, донька військовослужбовця.

“Смерть” – як би жахливо це не звучало, це те, про, що нині думають наші захисники 115-ої бригади. Вони могли б бути чудовими батьками, найкращими чоловіками, найтурботливішими братами, та в очах своїх же командирів хлопці просто” гарматне м’ясо”.

Автор: Ірина Безугла

Схожі записи